Ziņas

Latvijas ES fondu projekts izvirzīts konkursa RegioStars Awards finālā

17.07.17

 

Latvijas ES fondu projekts “Nepalikt vieniem klusumā” ir iekļuvis konkursa “RegioStars Awards” finālā.  Konkursa žūrija augstu novērtējusi projekta radītās pārmaiņas un inovatīvo pieeju, sniedzot atbalstu sievietēm-dzirdes invalīdēm dzemdībās un pēcdzemdību periodā, sniedzot sociālās rehabilitācijas pakalpojumus. Latvijas projekts ir izvirzīts konkursa finālā kategorijā “Sieviešu iespējas un aktīvā līdzdalība”.

“Nepalikt vieniem klusumā” ir Latvijas Nedzirdīgo savienības īstenots projekts, kurā izveidots sociālās rehabilitācijas centrs, novadīti divi speciālistu apmācības kursi un apmācītas 5 dzirdīgas speciālistes ar zīmju valodas zināšanām un 5 nedzirdīgas speciālistes sociālā rehabilitācijas pakalpojuma sniegšanai, ieviesti sociālās rehabilitācijas pakalpojuma pasākumi – atbalsts dzemdībās un pēcdzemdību periodā. Projekts īstenots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu 2007. – 2013. gada plānošanas periodā, tā kopējās izmaksas ir 141 521,54 eiro.

Projekta ietvaros sniegtais atbalsts sievietēm-dzirdes invalīdēm ir nenovērtējams, jo ir sniedzis nepieciešamo fizisko, emocionālo un informatīvo palīdzību sievietēm, kā arī viņu ģimenēm pirmsdzemdību un pēcdzemdību laikā, radot jaunajām māmiņām drošības sajūtu. Dzemdībās un laikā pirms un pēc tām neziņa par notiekošo un nespēja sazināties ar speciālistiem ir emocionāli traumējoša un var radīt nopietnas veselības problēmas. Pirms šī projekta nedzirdīgajām jaunajām māmiņām Latvijā nebija pieejams šāds specializēts atbalsts un dažkārt netika nodrošināts tulkojums pat pamata vajadzībām.

“RegioStars Awards” apbalvo veiksmīgākos, inovatīvākos un iedvesmojošākos ar ES fondu līdzfinansējumu īstenotos projektus. Konkurss norisinās jau desmito gadu pēc kārtas, un tā mērķis ir izcelt labās prakses piemērus – projektus ar augstu pievienoto vērtību, tādējādi izglītojot un iedvesmojot arī citas ES dalībvalstis.

“Sieviešu iespējas un aktīvā līdzdalība” ir viena no šī gada konkursa piecām kategorijām, kurā Latvijas projekts ir viens no sešiem kandidātiem uz 2017. gada konkursa galveno balvu. Uzvarētājs kļūs zināms īpašā pasākumā, kas norisināsies 10. oktobrī Briselē, Eiropas reģionu un pilsētu nedēļas ietvaros. Labākos projektus katrā no kategorijām apbalvos ES komisāre reģionālās politikas jautājumos Korina Krecu un “RegioStars Awards” žūrijas prezidents.

Mājaslapa: http://ec.europa.eu/regional_policy/en/regio-stars-awards/

Sociālie mediji: @EU_Regional #Regiostars

Informācijas sagatavotājs:
Ieva Raboviča
Komunikācijas departamenta vecākā eksperte
Tālr.: 67083880, 28301482
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

project

 

_____________________________________________________

   

Aicinam uz semināru "Zīmola stāsta veidošana un radošuma veicināšana uzņēmumā ES tirgū"

11.07.17

 

EDIC

 

 

Europe Direct Informācijas Centrs Rīga aicina uz semināru

 

Zīmola stāsta veidošana un radošuma veicināšana uzņēmumā ES tirgū

2017. gada 22. augustā   plkst. 15:00 - 17:00

LTRK namā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 35

Daži teikumi par tēmas aktualitāti:

 

    Pastiprinoties globalizācijai, produktu un pakalpojumu piedāvājumam tirgū paliekot aizvien plašākam un pastiprinoties konkurencei, uzņēmumiem ir svarīgi izcelties un atšķirties no lielās pelēkās masas gan nacionālajā, gan starptautiskajā līmenī. Kā atrast sava zīmola unikālo stāstu, kas paliks atmiņā? Kā veicināt zīmola atpazīstamību? Un pats galvenais, kā veidot radošuma kultūru uzņēmumā, kas palīdzēs iet līdzi laikam un nepārtraukti atjaunot uzņēmuma unikalitāti ne tikai Latvijā, bet arī visā ES tirgū?

 

Seminārā apskatīsim aspektus, kas jāņem vērā zīmola stāsta un atpazīstamības veidošanā, ja uzņēmums darbojas gan Latvijas, gan starptautiskā tirgū (piemēram, eksportē uz citiem ES tirgiem).

 

Seminārā runāsim: 

1.  Kā atrast savu unikālo zīmola stāstu? Ar dažādām metodēm un praktiskiem piemēriem.

2.  Kā veicināt zīmola atpazīstamību? 

3.  Kādi aspekti jāņem vērā zīmola veidošanā, ja uzņēmums plāno darboties starptautiskajos tirgos? 

4.  Kā efektīvi izmantot uzņēmuma iekšējos radošos resursus? 

5. Zīmola stāsta un atpazīstamības nozīme eksportējot uz ES.

  

Eksperte: Līga Buša-Lehtonena, Marketing Angels SIA līdzīpašniece un vadītāja.

 

Mārketinga eksperte ar vairāk kā 15 gadu pieredzi mārketingā un vadībā gan Latvijā, gan ārzemēs. Ieguvusi bakalaura grādu Rīgas Ekonomikas Augstskolā, kā arī MBA grādu Hanken zviedru augstskolā Helsinkos, Somijā. Ar domu biedriem izveidojusi savu uzņēmumu „Marketing Angels” SIA, kura galvenais mērķis ir palīdzēt citiem uzņēmumiem un zīmoliem atrast savu vietu tirgū, kā arī pircēju prātos un sirdī.

 

Dalība: BEZMAKSAS

Reģistrācija: http://ej.uz/MRCR_220817

_____________________________________________________

 

 

 

   

University of Szczecin call for papers

11.07.17

 

 

You are invited to publish your articles in the Scientific Journal of University of Szczecin Marketing and Management (Marketing i Zarządzanie).

The Scientific Journal Marketing and Management presents the scientific achievements and research results in various aspects concerning primarily marketing and management. Both trends and developments in the behavior of today's organizations and consumers are indicated, as well as the instruments of implementation of the planned changes. The authors refer to various issues - from general aspects to specific solutions. The scientific discipline of the journal is social science and the main branches are management, administration and social communication. The chief editor is prof. Grażyna Rosa, the head of the Department of Services Marketing in the University of Szczecin.

More information about the journal can be found at the University of Szczecin Publishing House's website: https://wnus.edu.pl/miz/en/

The journal has formely been known as "The problems of management, finance and marketing" (pol. Problemy Zarządzania, Finansów i Marketingu). It can be found on the newest Polish Ministry of Science's journal list under the former title, with unchanged ISSN (position 3022) under the following link: Download

 

Call for papers can be found HERE

 

Information about article structure - Download

 

_____________________________________________________

 

 

   

Labklājības ministrija aicina uzņēmējus iesaistīties labklājības nozares ES struktūrfondu projektu īstenošanā

11.07.17

 

VAIRĀK INFORMĀCIJAS ŠEIT

 

Darba deveju iespejas

 

_____________________________________________________

 

   

1 lapa no 33