Ziņas

Applications open for 2018 EU Natura 2000 Award

23.05.17

 

On the occasion of the establishment of 21 May as European Natura 2000 day, the European Commission launched the 2018 edition of the EU Natura 2000 Award.

The award, now in its fourth year, honours leading nature conservation achievements connected to Europe’s Natura 2000 Network of protected areas. The network is made up of over 27,000 sites, which cover almost a fifth of Europe’s land area and an important part of the surrounding seas, making it the largest coordinated network of conservation areas in the world.

The 2018 edition of the Natura 2000 Award promises to be every bit as exciting and inspirational as the previous three editions. Applications may be submitted via a dedicated entry page before the deadline of 29 September 2017. 

natura2000award

_____________________________________________________

   

Muzeju nakts ES Mājā

18.05.17

 

Vienreizēja iespēja Muzeju naktī Rīgā redzēt un dzirdēt par Eiropas vēstures namu Briselē!
Eiropas Savienības māja Zināšanu, sarunu un mākslas istabu sienas atdzīvosies, vedot virtuālā ceļojumā uz jaunatklāto Eiropas vēstures namu Briselē, kas stāsta par Eiropas vēsturi un iedvesmo domāt par Eiropas nākotni.

Ar multimediāla stāsta palīdzību varēsiet ielūkoties Eiropas vēstures namā un uzzināt par Latvijas priekšmetiem tajā. No 18. gadsimta kolekcionāra un Rīgas ārsta Nikolausa fon Himzela Eiropas ceļojumu manuskripta līdz Atmodas laika radiouztvērējam un Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā piemiņas monētai – tieši tik plašs ir Eiropas vēstures nama spektrs.

Muzeju naktī Eiropas vēstures namu rādīs domnīca „Creative Museum”, Eiropas vēstures nama Akadēmiskās darba grupas kurators-asistents Raivis Sīmansons, muzeoloģe Ineta Zelca Simansone un video māksliniece Ineta Sipunova. #muzejunakts

 


_____________________________________________________

   

EDIC Rīga aicina uz semināru "Attaisnojuma dokumentu noformēšanas prasības. Preču piegādes dokumentu sastādīšana. Pirkumi internetā."

16.05.17

 

logo EDIC

 

Europe Direct Infromācijas Centrs Rīga aicina uz semināru

 

 

Attaisnojuma dokumentu noformēšanas prasības. Preču piegādes dokumentu sastādīšana.

Pirkumi internetā

2017. gada 7. jūnijā   plkst. 15:00-17:00

LTRK namā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 35

 

Likums “Par grāmatvedību” nosaka prasības attaisnojuma dokumentu noformēšanai.  Vai ir pamats neatzist darījumu, ja attaisnojuma dokumentā nav kāda no likuma norādītajiem rekvizītiem? Kāpēc un kuros gadījumos  ir vajadzīgs arī preču piegādes dokuments? Ja prece ir nopirkta internetā un nav rēķina – vai darījums ir noticis?

 

Semināra gaitā Jūs uzzināsiet atbildi uz šiem un citiem  jautājumiem.

 

Seminārā runāsim par:

 

 1.Attaisnojuma dokumenta definīcija. Rekvizīti iekšējā un ārējā  dokumentā.
2. Attaisnojuma dokumentu formas.
3. Noformējuma prasības kvītīm, čekiem, kas tiek noformēti Latvijā.
4. Kādi dokumenti (čeki, kvītis) var būt pievienoti avansa norēķinam, kas apstiprina naudas izdevumus ārzemēs. Vai ir vajadzīgi firmas  rekvizīti?
5. Kā pareizi noformēt dokumentus par naudas  izsniegšanu avansa norēķinu personai. Gadījumi, kad naudas izsniegšanu avansu norēķinu personai var pielīdzināt pie darba algas.
6. Kādos gadījumos VID ir tiesības veikt VSAOI trīskāršotu uzrēķinu (līdz ar to arī IIN).
7. Kļūdas un nepilnības preču piegādes dokumentu noformēšanā. Attaisnojuma un preču piegādes dokumenta atšķirības, piemēri no VID tematiskajām pārbaudēm.

8. Preču pirkumi internetā – dokumentu noformēšana.

 

 

 

Eksperte: Marina Ķere -  SIA “EiroVest” valdes locekle,  finanšu grāmatvedības speciāliste ar 26 gadu pieredzi, ISO  Grāmatvežu asociācijas eksperte.

 

Norises laiks: plkst. 15:00-17:00

 

Dalība: BEZMAKSAS

 

Seminārs tiek organizēts saskaņā ar EDIC projektu.

 

Reģistrācija: http://ej.uz/FD_070617

 

_____________________________________________________

 

 

   

European Pillar of Social Rights - Work-Life balance package

08.05.17

 

Work-life Balance package

Skatīties video (ENG): http://europa.eu/!GD49PR

European Pillar of Social Rights

Skatīties video (ENG):  http://europa.eu/!PW67jM

 

pillar

 

_____________________________________________________

 

   

1 lapa no 31