EDIC
Notikumu kalendārs Drukāt Email help
Flat View
Apskatīt gadu
Monthly View
Apskatīt mēnesi
Weekly View
Apskatīt nedēļu
Daily View
Apskatīt šodienu
Categories
Apskatīt pa kategorijām
Search
Meklēt
SEMINĀRS „10 paņēmieni, kā sasniegt labākus pārdošanas rezultātus, izmantojot Google reklāmu”
Ceturtdiena, 19. Marts 2015, 11:00 - 14:00
ievietoja  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Hits : 3356

EUROPE DIRECT Informācijas centrs Daugavpilī sadarbībā ar LTRK Dienvidlatgales nodaļu aicina uz SEMINĀRU 10 paņēmieni, kā sasniegt labākus pārdošanas rezultātus, izmantojot Google reklāmu,19. martā plkst. 11.00 – 14:00, Daugavpils novadu dome (Rīgas ielā 2 (8.kab), Daugavpilī)

 

Semināra laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar dažādām Google reklāmas iespējām un praktiskiem soļiem, ko nepieciešams veikt, lai paaugstinātu Google reklāmas efektivitāti.

Seminārs būs noderīgs: visiem uzņēmējiem un mārketinga speciālistiem, kuriem ir vēlme iegūt zināšanas par Google reklāmas iespējām, lai veicinātu uzņēmuma produktu pārdošanu internetā.

 

Programma:

10:40 – 11:00 reģistrēšanās, savstarpēji neformāla iepazīšanās;
11:00 – 14:00 „10 paņēmieni, kā sasniegt labākus pārdošanas rezultātus, izmantojot Google reklāmu”

Noslēgumā: Jautājumi/atbildes un iespēja nesteidzīgi pabeigt savstarpējo iepazīšanos neformālā atmosfērā.

 

Ar informāciju dalīsies:

Eksperts: Dr. Sergejs Volvenkins – sertificēts Google treneris, Google Partner Academy loceklis. Interneta mārketinga praktiķis, kurš aktīvi dalās savā pieredzē, izglīto reklāmdevējus, topošus un esošus AdWords/Analytics speciālistus.

 

 

 

 

Contact : Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Dalības maksa:bezmaksas (dalībnieku skaits ierobežots) Reģistrēšanās: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ;T. 26526964 (semināra nosaukums, vārds, uzvārds, e-pasts, tālrunis, organizācijas nosaukums)

Atpakaļ