EDIC
Notikumu kalendārs Drukāt Email help
Flat View
Apskatīt gadu
Monthly View
Apskatīt mēnesi
Weekly View
Apskatīt nedēļu
Daily View
Apskatīt šodienu
Categories
Apskatīt pa kategorijām
Search
Meklēt
SEMINĀRS "Kur rast spēku un kā cīnīties ar iekšējo izsīkumu"
Otrdiena, 17. Marts 2015, 13:00 - 15:00
ievietoja  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Hits : 3150

EUROPE DIRECT Informācijas centrs Daugavpilī sadarbībā ar LTRK Dienvidlatgales nodaļu aicina uz SEMINĀRU "Kur rast spēku un kā cīnīties ar iekšējo izsīkumu" 17. martā plkst. 13.00 – 15:00, Daugavpils novadu dome (Rīgas ielā 2 (8.kab), Daugavpilī)

Nereti tieši personīgās motivācijas trūkums kavē sasniegt iecerēto. Lai justos pilnvērtīgi, harmoniski un spētu maksimāli izpaustu savu radošumu, kreativitāti un potenciālu ir svarīgi saprast, kur smelties enerģiju un gūt savus iekšējos resursus. Kas ir pamatiemesli cilvēka iekšējam izsīkumam un ko darīt, kad piedzīvojam tādu brīdi? Kas ir cilvēka enerģijas un iedvesmas avoti? SEMINĀRA LAIKĀ runāsim par to, kas ir cilvēka virzītājspēks, kā arī ļausimies piedzīvot katrs savu iekšējo resursu atklāšanu.

Semināra programma:

12:30 – 13:00 Ierašanās, kafija un uzkodas

13:00 – 15:00 Betija Putniņa: „Cilvēka spēka avots“

15:00 – 15:30 Jautājumi, atbildes un iespēja nesteidzīgi pabeigt savstarpējo iepazīšanos

Ar informāciju dalīsies:

Eksperte: Betija Putniņa - Ilggadēja pieredze vadītāju atlasē, kompetenču novērtēšanā un attīstībā. Šobrīd B.Putniņa sniedz atbalstu gan kā personīgās un profesionālās izaugsmes treneris – koučs, gan kā vadītāju, komandu un organizāciju supervizors. Kā Lumina Learning partneris Baltijas valstīs Betija konsultē jautājumos, kas saistīti ar psihometrisko instrumentu izmantošanu līderu un komandu attīstībā, kā arī vada interaktīvus treniņus, lai palīdzētu darbiniekiem apzināties savu iekšējo potenciālu un unikalitāti, kā arī veicinātu komandās efektīvu sadarbību, pozitīvu motivāciju un atvērtu komunikāciju.

 

Location : Daugavpils novadu dome (Rīgas ielā 2 (8.kab)
Contact : Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Dalības maksa:bezmaksas (dalībnieku skaits ierobežots) Reģistrēšanās: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; T. 26526964 (semināra nosaukums, vārds, uzvārds, e-pasts, tālrunis, organizācijas nosaukums)

Atpakaļ