Jēkabpils

Piesakies stažēšanās iespējai Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādē!

Jēkabpilī, 18.07.2017

3 0

Ja tu vēlies pielietot praksē savas zināšanas par zinātni, komunikāciju vai administrēšanu, piesakies stažēšanās iespējai, kuru piedāvā EFSA

Tu saņemsi 1,120 eiro grantu katru mēnesi. Stažēšanās ilgst no 5 līdz 12 mēnešiem.

Kas var pieteikties? ES dalībvalstu pilsoņi no EEZ, EBTA valstīm un valstīm, kas gatavojas pievienoties šīm valstīm. Pilsoņi, kas ir pabeiguši augstākās izglītības pirmo līmeni un ieguvuši pilno grādu, angļu valodas zināšanām jābūt vismaz B2 līmenī.  

Pieteikšanās termiņš: 2017. gada 31. jūlijs, pusnakts pēc CET.

Vairāk informācijas.

 

Aicina konkursam pieteikt Jēkabpils labāko tirgotāju

Jēkabpilī, 12.07.2017

112310-12d1327a8f

Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību rīko ikgadējo konkursu „Latvijas labākais tirgotājs 2017”.

Katru gadu konkursa „Latvijas Labākais tirgotājs” ietvaros labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu sniedzēju uzņēmumus izvērtē ar mērķi paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti.

Konkursa uzvarētāji tiek noteikti vairākās grupās – aptiekas, degvielas uzpildes stacijas, frizētavas un skaistumkopšanas saloni, sporta un atpūtas centri, restorāni, kafejnīcas, mājas virtuves, kafejnīcas-konditorejas, kafejnīcas-picērijas, kafejnīcas-veikali, bistro, krogi, ceļmalas krogi, mazie veikali, specializētie veikali, veikali, lielveikali un tirdzniecības centri.

Konkursa dalībnieku vērtēšanas galvenie kritēriji ir apkalpošanas kultūra, iekārtojums, preču klāsts, kārtība un tīrība, speciālie piedāvājumi un informācija.

2015.gadā saskaņā ar Jēkabpils iedzīvotāju balsojumu un konkursa žūrijas vērtējumu, laureāta titulu konkursā ieguva arī SIA “VAM” suši bārs “Sakura”, 2016. gadā laureāta titulu konkursā ieguva SIA “Forevers” veikals, savukārt SIA “Margret” kafejnīca “Gaļas nams”, ko Jēkabpils pilsētas pašvaldība izvirzīja konkursam saskaņā ar iedzīvotāju balsojumu, saņēma uzvarētāja diplomu.

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus arī šogad aktīvi piedalīties aptaujā un līdz 25.jūlijam izvirzīt savus labākā tirgotāja titula pretendentus Jēkabpilī.

Aptaujas anketa pieejama Jēkabpils pilsētas pašvaldības mājas lapā www.jekabpils.lv sadaļā „Aptaujas”.

Pēc aptaujas rezultātu apkopošanas informēsim par konkursa otrajai kārtai izvirzītajiem pretendentiem.

Informāciju sagatavoja:
Laura Afanasjeva
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece

 

Izsludināta izglītības iestāžu pieteikšanās dalībai Pieaugušo izglītības projektā

Jēkabpilī, 12.07.2017

pieauguso izglitiba izglitibas iestades atalse

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes līdz 2017. gada 16. augustam pieteikties izglītības programmu īstenošanai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” (Pieaugušo izglītības projekta) ietvaros.

Lai pretendētu uz dalību projektā, izglītības iestādei, ievērojot izglītības iestāžu atlases nolikuma (NOLIKUMS) prasības, līdz norādītajam termiņam ir jāpiesaka vismaz viena profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides vai neformālās izglītības programma, kas atbilst kādai no sarakstos iekļautajām nozaru mācību vajadzībām. 

Mācību vajadzību saraksti apkopoti sadaļā Dokumenti un veidlapas. Aicinām izglītības iestādes rūpīgi iepazīties ar atlases nosacījumiem un izvērtēt dalības iespējas projektā. Izglītības iestāde var pieteikt vienu vai vairākas izglītības programmas.

Vienlaikus informējam, ka VIAA notiks informatīvi semināri par izglītības iestāžu dalību projektā - 2017. gada 18. jūlijā, plkst. 13.00 un 20. jūlijā, plkst. 13.00. Pieteikšanās semināriem līdz 14. jūlijam. Detalizētāka informācija par semināru un pieteikšanās kārtību.

Ar pilniem izsludinātā konkursa noteikumiem var iepazīties sadaļā Pieaugušo izglītība » Izsludinātie konkursi.

Paredzamais izglītības programmu īstenošanas uzsākšanas laiks – 2017. gada novembris.

VIAA kontaktpersonas: Ingus Zitmanis, tālr. 67854771, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; Kristīne Logina, tālr. 67854760, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

   

Europe Direct informācijas centrs Jēkabpilī Jēkabpils pilsētas svētkos

Jēkabpilī, 04.07.2017

2017 07 08 plakats

 

Spēlējoties aicina apskatīt Jēkabpili un iepazīt Eiropu

Jēkabpilī, 04.07.2017

cover828x315

Sestdien, 8. jūlijā, Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros ikviens aicināts apskatīt pilsētu un piedalīties intelektuālajā spēlē Eiropas Pieccīņa par tēmu Dzimis Latvijā, mīlēts visā Eiropā, vienlaicīgi cīnoties par vērtīgām balvām.

Eiropas Pieccīņa ir veidota tā, lai būtu interesanti piedalīties gan maziem bērniem, gan senioriem, gan cilvēkiem, kas ikdienā aizraujas ar prāta spēlēm, gan tiem, kas priekšroku dod aktīvai atpūtai. Spēles ietvaros dalībniekiem pilsētvidē būs jāatrod norādītie kontrolpunkti, jāatbild uz interesantiem Latvijai un Eiropai būtiskiem jautājumiem. Arī sarežģīti temati var būt aizraujoši, tāpēc spēli veido rēbusi, testi, matemātiski aprēķini un nepieciešamība atpazīt simbolus un attēlus.

Intelektuālajā spēlē aicināts piedalīties ikviens interesents individuāli vai izveidojot komandu divu vai vairāk cilvēku sastāvā. Lai pieteiktos spēlei, jāaizpilda reģistrācijas anketa vietnē www.eiropas5cina.lv vai jāreģistrējas spēles norises dienā jebkurā no Jēkabpilī izvietotajiem kontrolpunktiem:

-        Vecpilsētas laukumā, kas būs arī centrālais spēles punkts ar iespējām iegūt pilnu informāciju un bezmaksas foto;

-        pie grāmatnīcas AISMA, Brīvības ielā 157;

-        pie Biznesa koledžas kopmītnēm, Pasta ielā 1;

-        Kena parkā iepretim autoostai;

-        pie Tirdzniecības centra Sēlija, Vienības ielā 7.

Uzvarētāji Jēkabpilī balvā saņems 700 EUR, 2. vietas ieguvēji –400 EUR, bet 3. vietas ieguvēji –300 EUR. Kopējais Eiropas Pieccīņas balvu fonds ir 10 000 EUR.

Jēkabpils tēmaDzimis Latvijā, mīlēts visā Eiropā ir veltīta Eiropas Savienības (ES) iekšējam tirgum. Kantar TNS pētījumu dati rāda, ka teju 13 gadus Latvijas iedzīvotājiem ES galvenokārt asociējas ar brīvām ceļošanas, mācību un darba iespējām. Kā pozitīvāko, ko Latvijai ir devusi pievienošanās ES, iedzīvotāji min brīvu cilvēku, preču un pakalpojumu kustību ES teritorijā. Šos procesus vēl ērtākus ir padarījusi Latvijas pievienošanās eirozonai 2014. gadā. Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju pozitīvi vērtē vienoto valūtu eiro, jo nu gan plānojot ceļojumus, gan apmeklējot citas eiro zonas valstis ir vieglāk orientēties cenās, pirms ceļojuma nav jāveic valūtas maiņa, ir ērtāk un izdevīgāk iegādāties un arī pārdot preces un pakalpojumus.

Eiropas Pieccīņu organizē Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar Pilna servisa pasākumu aģentūru "Pareizā ķīmija".

Papildu informācija: Dace Helmane, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , 29110260.

   

1 lapa no 34