Jēkabpils

Kontaktbirža "Zinātnieks. Uzņēmējs. Sadarbība."

Jēkabpilī, 20.04.2017

uzn d jekgava

 

Par ES finansējumu tūrisma nozarei

Jēkabpilī, 20.04.2017

vadl

Tūrisms ir stratēģiski svarīga nozare Eiropas Savienībā. Kā trešā lielākā ES ekonomikas nozare tūrisms plaši ietekmē ekonomisko izaugsmi, nodarbinātību un sociālo attīstību.

Tās nozīmību apstiprina Līgums par Eiropas Savienības darbību, kurā noteikts, ka Savienībai ir jāatbalsta, jāpapildina un jāsaskaņo dalībvalstu rīcība šajā jomā (LESD 195. pants).

Ir virkne ES atbalsta programmu, kas 2014.-2020. gada plānošanas periodā ir atvērtas tūrisma nozarei.

Lai atrastu nepieciešamo ES atbalsta veidu, tūrisma pakalpojumu sniedzējiem iesakām rokasgrāmatu: http://ej.uz/ESfonditurismam.

 

 

BIZNESA FORUMS “UZŅĒMĒJU DIENAS ZEMGALĒ 2017” IETVAROS

Jēkabpilī, 13.04.2017

plakats-zu-2017-web-zils

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju aicina reģistrēties  biznesa forumam, kas notiks “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017” ietvaros 28. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, Kronvalda ielā 24, no plkst. 11:00 līdz 18:00.

Foruma programma šogad plānota īpaši piesātināta, kur sākumā plānota satiksmes ministra Ulda Auguļa, Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa un VAS “Latvijas Autoceļu Uzturētājs” valdes priekšsēdētāja Vladimira Kononova diskusija par autoceļiem un infrastruktūras sakārtošanu. Pēc tam par nodokļu politikas jautājumiem uzstāsies finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, skaidrojot plašāk par paredzētajām izmaiņām, kā arī atbildot uz uzņēmējiem interesējošajiem jautājumiem. Savukārt, Valsts Ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ilze Cīrule stāstīs par pārmaiņu procesiem iestādē, kā arī līdz šim paveikto nodokļu iekasēšanas jomā.

Aicinām interesentus savlaicīgi reģistrēties foruma apmeklējumam vietnē: https://goo.gl/forms/LGvNmss3F1gLsH2c2. Vietu skaits ir ierobežots.

Vairāk informācijas: http://www.chamber.lv/lv/content/jaunumi/1067

   

Eiropas dienai veltītais koncerts

Jēkabpilī, 12.04.2017

Eiropas dienai veltīts koncerts "Daudz laimes Eiropa!" Mēs bijām tur klātienē, iesakām arī Jums 22.aprīlī izjust šos brīnišķīgos 28 stāstus par Eiropas cilvēkiem, kultūru un kopīgām vērtībām!

https://www.facebook.com/JekabpilsEDIC/videos/1961118644118747/

DSC 2141

 

Piesakies sociālās uzņēmējdarbības studiju vizītei Lielbritānijā Versija drukāšanai

Jēkabpilī, 11.04.2017

logo-salto-youth-1024x680 11

Šī ir iespēja visiem, kas interesējas par sociālo uzņēmējdarbību un rada sociālas inovācijas! No 26. līdz 30. jūnijam piedalīties studiju vizītē “Social Enterpreneurship Study Visit – Towards Collaborative Practice 2017” Bristolē (Lielbritānijā) – pilsētā, kas Lielbritānijā atzīta par pirmo sociālās uzņēmējdarbības pilsētu. Pieteikšanās līdz 7. maijam.

Studiju vizītes laikā būs iespēja iedvesmoties no citu sociālo uzņēmēju pieredzes, stiprināt savas kompetences un apzināt, kā sociālās uzņēmējdarbības idejas īstenot ar programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” atbalstu.

Turpinot aizsākto pieredzes apmaiņu, kas 2015. gadā notika Zviedrijā (Malmē) un 2016. gadā – Itālijā (Lecce), šogad studiju vizīte notiks Lielbritānijā. Vizītes laikā plānots apmeklēt vairākus sociālos uzņēmumus, lai dalībniekus iedrošinātu, iedvesmotu un dalītos pieredzē, kā tas ir uzsākt sociālo uzņēmējdarbību. Labās prakses pieredzes apmaiņa notiks starp sociālajiem uzņēmējiem, biznesa profesionāļiem, kā arī jauniešiem, kuriem ir pieredze sociālās uzņēmējdarbības projektos. Studiju vizītes laikā tiks stiprināta starpnozaru sadarbība, notiks darbs grupās, kā arī tiks izmantotas neformālās izglītības metodes.

Mērķi:
-    apskatīt dažādus veidus, kā Lielbritānijas sociālie uzņēmēji rada inovācijas un veido izaugsmi ilgtermiņā;
-    izpētīt savas sociālās uzņēmējdarbības un “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu idejas;
-    dalīties pieredzē, metodēs, problēmu risināšanā un IT rīkos;
-    iepazīstināt ar jauniem rīkiem un informāciju, kā “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu īstenošana var atbalstīt sociālo uzņēmējdarbību.

Vairāk informācijas: http://jaunatne.gov.lv/lv/raksti/piesakies-socialas-uznemejdarbibas-studiju-vizitei-lielbritanija

   

1 lapa no 31