Ziņas

Piesakies stažēšanās iespējai Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādē!

Jēkabpilī, 18.07.2017

3 0

Ja tu vēlies pielietot praksē savas zināšanas par zinātni, komunikāciju vai administrēšanu, piesakies stažēšanās iespējai, kuru piedāvā EFSA

Tu saņemsi 1,120 eiro grantu katru mēnesi. Stažēšanās ilgst no 5 līdz 12 mēnešiem.

Kas var pieteikties? ES dalībvalstu pilsoņi no EEZ, EBTA valstīm un valstīm, kas gatavojas pievienoties šīm valstīm. Pilsoņi, kas ir pabeiguši augstākās izglītības pirmo līmeni un ieguvuši pilno grādu, angļu valodas zināšanām jābūt vismaz B2 līmenī.  

Pieteikšanās termiņš: 2017. gada 31. jūlijs, pusnakts pēc CET.

Vairāk informācijas.

   

Aicina konkursam pieteikt Jēkabpils labāko tirgotāju

Jēkabpilī, 12.07.2017

112310-12d1327a8f

Latvijas Tirgotāju asociācija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību rīko ikgadējo konkursu „Latvijas labākais tirgotājs 2017”.

Katru gadu konkursa „Latvijas Labākais tirgotājs” ietvaros labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu sniedzēju uzņēmumus izvērtē ar mērķi paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti.

Konkursa uzvarētāji tiek noteikti vairākās grupās – aptiekas, degvielas uzpildes stacijas, frizētavas un skaistumkopšanas saloni, sporta un atpūtas centri, restorāni, kafejnīcas, mājas virtuves, kafejnīcas-konditorejas, kafejnīcas-picērijas, kafejnīcas-veikali, bistro, krogi, ceļmalas krogi, mazie veikali, specializētie veikali, veikali, lielveikali un tirdzniecības centri.

Konkursa dalībnieku vērtēšanas galvenie kritēriji ir apkalpošanas kultūra, iekārtojums, preču klāsts, kārtība un tīrība, speciālie piedāvājumi un informācija.

2015.gadā saskaņā ar Jēkabpils iedzīvotāju balsojumu un konkursa žūrijas vērtējumu, laureāta titulu konkursā ieguva arī SIA “VAM” suši bārs “Sakura”, 2016. gadā laureāta titulu konkursā ieguva SIA “Forevers” veikals, savukārt SIA “Margret” kafejnīca “Gaļas nams”, ko Jēkabpils pilsētas pašvaldība izvirzīja konkursam saskaņā ar iedzīvotāju balsojumu, saņēma uzvarētāja diplomu.

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus arī šogad aktīvi piedalīties aptaujā un līdz 25.jūlijam izvirzīt savus labākā tirgotāja titula pretendentus Jēkabpilī.

Aptaujas anketa pieejama Jēkabpils pilsētas pašvaldības mājas lapā www.jekabpils.lv sadaļā „Aptaujas”.

Pēc aptaujas rezultātu apkopošanas informēsim par konkursa otrajai kārtai izvirzītajiem pretendentiem.

Informāciju sagatavoja:
Laura Afanasjeva
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece

   

Izsludināta izglītības iestāžu pieteikšanās dalībai Pieaugušo izglītības projektā

Jēkabpilī, 12.07.2017

pieauguso izglitiba izglitibas iestades atalse

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina izglītības iestādes līdz 2017. gada 16. augustam pieteikties izglītības programmu īstenošanai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” (Pieaugušo izglītības projekta) ietvaros.

Lai pretendētu uz dalību projektā, izglītības iestādei, ievērojot izglītības iestāžu atlases nolikuma (NOLIKUMS) prasības, līdz norādītajam termiņam ir jāpiesaka vismaz viena profesionālās tālākizglītības, profesionālās pilnveides vai neformālās izglītības programma, kas atbilst kādai no sarakstos iekļautajām nozaru mācību vajadzībām. 

Mācību vajadzību saraksti apkopoti sadaļā Dokumenti un veidlapas. Aicinām izglītības iestādes rūpīgi iepazīties ar atlases nosacījumiem un izvērtēt dalības iespējas projektā. Izglītības iestāde var pieteikt vienu vai vairākas izglītības programmas.

Vienlaikus informējam, ka VIAA notiks informatīvi semināri par izglītības iestāžu dalību projektā - 2017. gada 18. jūlijā, plkst. 13.00 un 20. jūlijā, plkst. 13.00. Pieteikšanās semināriem līdz 14. jūlijam. Detalizētāka informācija par semināru un pieteikšanās kārtību.

Ar pilniem izsludinātā konkursa noteikumiem var iepazīties sadaļā Pieaugušo izglītība » Izsludinātie konkursi.

Paredzamais izglītības programmu īstenošanas uzsākšanas laiks – 2017. gada novembris.

VIAA kontaktpersonas: Ingus Zitmanis, tālr. 67854771, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ; Kristīne Logina, tālr. 67854760, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

   

Europe Direct informācijas centrs Jēkabpilī Jēkabpils pilsētas svētkos

Jēkabpilī, 04.07.2017

2017 07 08 plakats

   

1 lapa no 72